لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

برندها

آخرین های ویدئوها

اخبار و مقالات مرتبط

در هر کشور تولیدات داخلی یکی از مهمترین شاخصه های سنجش میزان قدرت اقتصادی آن کشور است. بنابراین توجه به سهولت روند تولید و کاهش استهلاک ابزار تأثیر گذار در آن بسیار حائز اهمیت است.

ابزار بادی یا پنوماتیک که به ابزارهای خط تولید و مونتاژ شهرت دارند، نسبت به موارد مشابه خود (برقی و شارژی) ساده تر و با استهلاک کمتر هستند. قدرت بالا، تنوع و هزینه های پایین نیز از بارزترین مزایای آنها است.

منبع تغذیه ی این لوازم، فشار هوا است که از طریق اتصال به یک کمپرسور تامین می شود.

در صورتی که صاحب یک کارگاه یا کارخانه ی تولیدی باشید و از کاربران این ابزار، احتمالا تنها انتقاد شما به این محصولات محدودیت جابجایی آنها به دلیل وجود مخزن ثابت در محل کارتان است، که این نقطه ضعف نیز با پیشرفت فن آوری این عرصه برطرف شده، همچنین توجه به وزن و طراحی آنها به دلیل ساعات کاری طولانی از موارد مهم در هنگام خرید به شمار میرود.

ما سعی بر آن داریم که کالاهایی متناسب با درخواست همه ی مشتریان خود ارائه دهیم، در این مقوله نیز ابزار متنوعی از جمله: منگنه کوب بادی، میخکوب بادی، پرچ بادی، میخکوب اس کار، میخکوب تی و بسیاری موارد دیگر موجود است.

اکثر محصولات کلیه ی مزایای اشاره شده در متن را دارند.

در زمینه ی ابزار بادی کالاهای زیادی در بازار با برندهای مختلف عرضه می شود. فامیلا کالا به شما برندهای ماکیتا، رونیکس و JIT  را پیشنهاد مینماید.

بیشتر