لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

ابزار شارژی (0 محصول)

روزها و ساعت های بیشماری در دنیا صرف یافتن راه هایی آسان تر و سریع تر جهت انجام کارهای روزمره ما می شود.

در ۵۰ سال اخیر رهایی از سیم های برق بلند و دست و پا گیر وسایل الکترونیکی یکی از سرفصل های تحقیقی مخترعان امروزی بوده و ابزار آلات شارژی نیز در همین راستا تولید شده اند تا راحتی، دقت و ایمنی کار را در یک زمان به ما عرضه کنند.

سه نکته را همواره در هنگام خرید این نوع ابزار باید به خاطر سپرد: قدرت، گشتاور و سرعت؛ که تمامی آنها در محصولاتی که به شما معرفی می شود موجود است.

بسیاری از این کالاها مجهز به باطری هایی با عمر طولانی و توانایی شارژ در کوتاه ترین زمان هستند. چراغ LED که در آنها نصب شده امکان انجام کارها را در محیط های کم نور و تاریک فراهم می آورد. همچنین موتورهای پرقدرت صنعتی با شاخصه ضد آب بودن نهایت کارایی و قدرت را جهت استفاده در روزهای بارانی دارند.

در این بخش ما کالاهای متنوعی را جهت انواع کاربرد های الکترونیکی، کامپیوتری، مکانیکی و نیز مصارف عمومی به شما ارائه میدهیم.

ابزار آلات شارژی فامیلا کالا شامل پیچ گوشتی شارژی با برند های ( رونیکس و ماکیتا ) - دریل شارژی (ماکیتا)- دریل پیچ گوشتی شارژی (رونیکس ) هستند که همگی مجهز به باطری های لیتیومی با عملکردی خوب و عمری طولانی اند. بدنه آنها در برابر ضربات احتمالی در حین کار و یا سقوط دستگاه از ارتفاع مقاوم است و خستگی ناشی از فعالیت را به واسطه وزن پایین آنها کمتر احساس میکنید.

دریل های شارژی ماکیتا که از ابزارهای پر فروش این برند جهانی هستند با قدرت های مختلف ۱۲ الی ۳۶ ولت ارائه میشوند و همگی دارای یک سال ضمانت، شارژر و یک کیف مخصوص هستند.

پیچ گوشتی های شارژی نیز در خانه و محیط کار کاربرد های فراوانی دارند و برخی از آنها مجهز به برد الکترونیکی، مقاوم کننده جهت عملکرد بهینه باطری و شارژ دهی بهتر، گیربکس دو دور صنعتی جهت افزایش اثر بخشی کارکرد حین پیچ کاری و سوراخ کاری در صنایع مختلف، کلید ضد غبار، نگهدارنده سریع پیچ گوشتی و قطع کن هوشمند و بسیاری از مزایای دیگر را دارا هستند.

سرعت انجام کارها بدون نیاز به پریز برق را با کالاهای ما تجربه کنید.

بیشتر
شیوه مرتب سازی
تعداد نمایش