لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

ابزار نجاری (12 محصول)

بی شک تا کنون در گردش های خود، با گذر از کنار بناهای تاریخی به اهمیت صنعت نجاری در ساخت خانه و ملزومات زندگی از دیر باز تا کنون پی برده اید.

از قاب عکسی که شما  و عزیزانتان را در بر گرفته تا تختی که شب ها در آغوشتان میگیرد، همگی از دستان پر توان یک نجار شکل گرفته اند.

چوب یکی از قدیمی ترین مصالح مورد کاربرد انسان از زمان های بسیار دور است و دارای خواص فراوانی از جمله: استحکام، ارزانی، عایق گرمایی و الکتریکی، جاذب صدا و بسیاری از موارد دیگر است .

حرفه نجاری (درودگری) نیز قدمتی به اندازه زندگی شهر نشینی بشر دارد. در حالی که با گذشت زمان و گذر انسان از دوره های مختلف تمدن بسیاری از مشاغل ضرورت خود را از دست داده اند، حرفه هایی چون نجاری با انعطاف پذیری بالا کاربرد خود را حفظ کرده و همگام با عصر خود حرکت میکند.

از قدیمی ترین ابزارصنایع چوب می توان به اره گرد، ماشین های رنده، ماشین های قالب سازی، ماشین های کام زن، اره نواری و موئی، ماشین چهار تراش و ماشین آلات مرکب اشاره کرد.

صنعت گران امروزی  این حرفه اغلب سازندگان در و پنجره، مبلمان، کابینت، قایق سازی و ....هستند. همچنین هنرمندان کنده کاری روی چوب و سازه تراشان شامل این گروه می شوند.

فامیلا کالا ضمن قدردانی از شاغلین در این صنعت کهن و انبیایی همواره به دنبال گرد آوری مناسب ترین  ابزار  برای نجاران و کارگران کارگاههای نجاری است.

در همین راستا محصولاتی با کاربرد فراوان و دقت بالا به شما پیشنهاد می دهیم. از آنجا که کاهش خطرات ناشی از کار یکی از اولویت های ما است، جهت کم کردن گرد و غبار کارگاههای شما عزیزان و کاهش احتمال ابتلا به بیماری های تنفسی در میان ابزار ذیل، محصولاتی با قدرت مکش بالا درحین کار موجود است .

لیست کالاها: اور فرز، اره گرد بر، اره فارسی بر، اره عمود بر، اره درخت بری، سنباده لرزان، رنده بغل دوراهه، فرز نجاری، اره میزی، رنده، اره موتوری، لرزان نجاری، لبه گیر، رنده برقی و  پیچ گوشتی برقی

کالاهای ارائه شده از برندهای رونیکس و ماکیتا می باشند.

بیشتر
شیوه مرتب سازی
تعداد نمایش