لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

اجاق گاز بیمكث شیشه ای مدل MG0020 مشکی
742500 موجود
توضیح محصول: <h4>اجاق گاز بیمكث شیشه ای مدل MG0020 مشکی  </h4><p style="text-align: justify;">با نگاه اول به ظاهر اجاق گاز شیشه ای مدل MG0020 متوجه متفاوت بودن آن با سایر اجاق گاز های صفحه ای خواهید شد. اجاق گازی که با کلید لمسی تنظیم می شود و می توان درجه ی حرارت آن را دقیق تعیین کرد. معمولا این امکانات بر روی اجاق های صفحه ای برقی مشاهده می شوند در صورتی که اجاق گاز MG0020 از گاز شهری و یا LPG (گاز سیلندری مایع) به عنوان سوخت مصرفی خود استفاده می کند. به طور کلی می توان این اجاق گاز صفحه ای را نمونه ای از ابتکار و خلاقیت در ترکیب کلید لمسی و سوخت گازی دانست. شیشه ی استفاده شده در صفحه اجاق گاز، سکوریت شده و نشکن است. مواد به کار رفته در ساخت صفحه ی شیشه ای، مقاومت بالایی در برابر حرارت داشته و نمی شکند. پنج شعله در چهار سایز پلوپز، بزرگ، متوسط و کوچک با شبکه های نگهدارنده ی چدنی محافظت شده اند. از مزیت های چدن، پاک کردن آسان لکه های چربی و غذا از روی آن و حفظ ساختار خود در برابر حرارت و شعله ی مستقیم است. این اجاق گاز مجهز به فندک الکتریکی ایتالیایی می باشد. نصب قفل کودک نیز از مزیت های مهم دیگری بوده که در این اجاق گاز قرار گرفته است. به این ترتیب می توانید شعله های اجاق را به اندازه ی دلخواه تنظیم کنید و با فعال کردن قفل کودک دیگر نگران بازی های خطرناک فرزندتان نباشید. شیر استفاده شده در این اجاق گاز ساخته ی شرکت اسپانیایی Copreci و سر شعله ها از شرکت Defendi ایتالیا هستند. شیر اجاق میزان گاز ورودی به شعله ها را تنظیم کرده و سرشعله های ایتالیایی آن از گاز ورودی حداکثر استفاده را می کنند. در هنگام خرید اجاق گاز توجه به ابعاد اجاق گاز و تناسب آن با محل نصب آن ضروری است. طول اجاق گاز شیشه ای مدل MG0020، 90 سانتی متر و عرض آن 51 سانتی متر بوده که از سایز های پر مصرف اجاق گاز به شمار می رود. برای نصب آن به صورت توکار، باید یک الگوی مستطیل شکل با طول 84 سانتی متر و عرض 45 سانتی متر در صفحه ی کانتر بریده شود. </p><p style="text-align: justify;">شرکت بیمکث (bimax) از آغاز فعالیـت های خود تاکنون همواره توانسته با استفاده از جدیدترین وپیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا انواع اجاق گاز در مدل ها، اندازه ها و رنگهای مختلف را تولید و عرضه کند. با خرید اجاق گاز شیشه ای MG0020 گارانتی شیشه و گاز به مدت 12 ماه، دو عدد بست نگهدارنده ی شلنگ گاز و خدمات پس از فروش به خریدار تعلق می گیرد. همچنین همراه با بسته بندی شرکتی اجاق گاز خدمات نصب، الگو و دفترچه نصب ارسال می شود.</p>

اجاق گاز بیمكث شیشه ای مدل MG0020 مشکی  با نگاه اول به ظاهر اجاق گاز شیشه ای مدل MG0020 متوجه...

وضعیت موجودی: ناموجود
شرکت سازنده: بیمکث
کشور سازنده: ایران
مدل کالا: MG0020
سایزبندی کالا: 51*90 cm
شرایط گارانتی: 12 ماه گارانتی گاز و شیشه
خدمات پس از فروش: دارد

قیمت: 742,500 تومان

مقایسه

معرفی محصول:

اجاق گاز بیمكث شیشه ای مدل MG0020 مشکی  

با نگاه اول به ظاهر اجاق گاز شیشه ای مدل MG0020 متوجه متفاوت بودن آن با سایر اجاق گاز های صفحه ای خواهید شد. اجاق گازی که با کلید لمسی تنظیم می شود و می توان درجه ی حرارت آن را دقیق تعیین کرد. معمولا این امکانات بر روی اجاق های صفحه ای برقی مشاهده می شوند در صورتی که اجاق گاز MG0020 از گاز شهری و یا LPG (گاز سیلندری مایع) به عنوان سوخت مصرفی خود استفاده می کند. به طور کلی می توان این اجاق گاز صفحه ای را نمونه ای از ابتکار و خلاقیت در ترکیب کلید لمسی و سوخت گازی دانست. شیشه ی استفاده شده در صفحه اجاق گاز، سکوریت شده و نشکن است. مواد به کار رفته در ساخت صفحه ی شیشه ای، مقاومت بالایی در برابر حرارت داشته و نمی شکند. پنج شعله در چهار سایز پلوپز، بزرگ، متوسط و کوچک با شبکه های نگهدارنده ی چدنی محافظت شده اند. از مزیت های چدن، پاک کردن آسان لکه های چربی و غذا از روی آن و حفظ ساختار خود در برابر حرارت و شعله ی مستقیم است. این اجاق گاز مجهز به فندک الکتریکی ایتالیایی می باشد. نصب قفل کودک نیز از مزیت های مهم دیگری بوده که در این اجاق گاز قرار گرفته است. به این ترتیب می توانید شعله های اجاق را به اندازه ی دلخواه تنظیم کنید و با فعال کردن قفل کودک دیگر نگران بازی های خطرناک فرزندتان نباشید. شیر استفاده شده در این اجاق گاز ساخته ی شرکت اسپانیایی Copreci و سر شعله ها از شرکت Defendi ایتالیا هستند. شیر اجاق میزان گاز ورودی به شعله ها را تنظیم کرده و سرشعله های ایتالیایی آن از گاز ورودی حداکثر استفاده را می کنند. در هنگام خرید اجاق گاز توجه به ابعاد اجاق گاز و تناسب آن با محل نصب آن ضروری است. طول اجاق گاز شیشه ای مدل MG0020، 90 سانتی متر و عرض آن 51 سانتی متر بوده که از سایز های پر مصرف اجاق گاز به شمار می رود. برای نصب آن به صورت توکار، باید یک الگوی مستطیل شکل با طول 84 سانتی متر و عرض 45 سانتی متر در صفحه ی کانتر بریده شود.

شرکت بیمکث (bimax) از آغاز فعالیـت های خود تاکنون همواره توانسته با استفاده از جدیدترین وپیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا انواع اجاق گاز در مدل ها، اندازه ها و رنگهای مختلف را تولید و عرضه کند. با خرید اجاق گاز شیشه ای MG0020 گارانتی شیشه و گاز به مدت 12 ماه، دو عدد بست نگهدارنده ی شلنگ گاز و خدمات پس از فروش به خریدار تعلق می گیرد. همچنین همراه با بسته بندی شرکتی اجاق گاز خدمات نصب، الگو و دفترچه نصب ارسال می شود.

مشخصات فنی:

اطلاعات عمومی
نام کالا MG0020
شرکت سازنده بیمکث
ساخت ایران
نوع کالا توکار
نقاط قوت دارای قفل کودک
نقاط ضعف بدون ترموکوپل
خدمات نصب دارد
گارانتی 12 ماه گارانتی گاز و شیشه
سایر اطلاعات تمام لمسی
مشخصات ظاهری
ابعاد گاز 51*90 cm
ابعاد الگوی برش 48*87 cm
رنگ مشکی
نوع صفحه شیشه ای
جنس شبکه های نگهدارنده چدن
نمایشگر دیجیتال ندارد
محل قرار گیری پلو پز وسط
سایر مشخصات پلوپز یک شعله بزرگ یک شعله کوچک دو شعله متوسط
مشخصات فنی
نوع انرژی مصرفی گاز
گرید انرژی مصرفی
نوع فندک ایتالیایی
نوع ترموکوپل ایتالیایی
نوع ولوم ها ایتالیایی
تایمر دیجیتال ندارد
تعداد شعله 5 شعله
سایر قابلیت ها شیر و سر شعله های ساخت defendi ایتالیا و copreci اسپانیا
لوازم همراه
الگوی نصب دارد
دفترچه نصب دارد
بسته بندی شرکت دارد
سایر لوازم دارای 2 عدد بست نگهدارنده شلنگ گاز

نقد و بررسی:

توجه به ابعاد واقعی در هنگام خرید

در قسمت پایین این متن تصویری را مشاهده می کنید که ابعاد اجاق گاز را در دنیای واقعی نشان می دهد. این اندازه ها بر حسب واحد سانتی متر محاسبه شده اند. همچنین جهت راهنمایی و سهولت کار، الگوی برش صفحه کابینت  به صورت نقطه چین در تصویر نمایش داده شده است.

سایزبندی اجاق گاز بیمكث شیشه ای مدل MG0020  مشکی

مزایا و معایب:

  • فاقد ترموکوپل
  • مجهز به قفل کودک
  • مجهز به فندک الکتریکی
  • دارای صفحه کلید تمام لمسی
  • مجهز به شیشه مقاوم به حرارت
  •  شیر و سر شعله های ساخت defendi  ایتالیا و copreci اسپانیا

سوالات و نظرات

آخرین بازدیدهای شمامشاهده همه