لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

تولیدکنندگان لوازم بزرگ آشپزخانه در طراحی و تولید اولین نمونه اجاق گازها از صفحات استیل برای سطح اجاق استفاده می کردند. اگر چه اجاق های شیشه ای و سرامیکی هم به بازار رقابت آمده اند اما با گذشت زمان هنوز هم استفاده از صفحات استیل متداول است. صفحات استیل در دو نوع ساده یا صیقلی و آجدار و ضدخش تولید می شوند. البته به مرور زمان استفاده از صفحات استیل آجدار دیگر مرسوم نیست، چرا که این گونه استیل دیگر کارایی لازم را ندارد و نقات ضعف متعددی دارد.

اجاق گازهای استیل توکاری که در این صفحه گردآوری کرده ایم دارای مدل های یک تا پنج شعله هستند. برندهای معتبر اخوان، تابان، لتو، لامیرا و داتیس را می توان از جمله تولیدکنندگان این کالا نام برد. برای سهولت در نصب و جابجایی، اجاق گازهای توکار استیل دارای عرض های مختلفی هستند که دست شما برای انتخاب را آزاد می کند. همچنین می توانید به امکانات این گونه از اجاق ها توجه کنید که به دلخواه دارای پلوپز کنار و تایمردار طراحی شده اند. در برخی مدل ها می توانید گرید انرژی A را انتخاب کنید که قطعا در مصرف انرژی بهینه سازی شده و از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه است. مدل های گازی و برقی این دسته بندی هم بنا به دلخواه شما موجود است.

مجموعه ای از اطلاعات و تصاویر این گروه از کالاهای فامیلاکالا را در این جا گردآوری کرده ایم تا به راحتی بتوانید بین صفحات مرور کنید و خرید آسوده داشته باشید. تماشای یک جای تصاویر اجاق گازهای استیل می تواند این امکان را به شما بدهد که شکل ظاهری محصولات را با هم مقایسه کنید.

بیشتر
شیوه مرتب سازی
تعداد نمایش