لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

اجاق هایی که توسط تولیدکنندگان برتر ایرانی و خارجی تولید می شوند دارای تنوع بسیاری در طرح و رنگ هستند. اولین نمونه اجاق گازها دارای صفحات استیل بودند و پس از آن برای ایجاد تنوع اجاق هایی با صفحات شیشه ای هم به بازار عرضه شد. اما طرح ها و ایده های جدیدی هم مطرح شده اند که تلفیقی از این دو است.

اکنون در این بخش اجاق گازهایی را معرفی کرده ایم که ترکیبی از استیل و شیشه در ساخت آن ها استفاده شده است. این گروه از اجاق گازها توسط شرکت های معتبری تولید شده است. کن، استیل البرز، اخوان، تابان و لتو از جمله شرکت های تولیدکننده ایرانی و خارجی اجاق گاز شیشه و استیل هستند. جنس استیل به کار رفته در ساخت این نوع اجاق ضدزنگ و ضدخش است و همچنین شیشه استفاده در سطح آن از جنس شیشه سکوریت نشکن است. سازندگان این وسیله کوشیده اند از شیشه ای استفاده کنند که در برابر کاهش و افزایش دما و همچنین ضربات ناگهانی مقاومت داشته باشد.

اجاق هایی که در این بخش به نمایش گذاشته ایم دارای انواع تک شعله تا 6 شعله و در انواع رنگ های سفید و مشکی نیز موجود است. 

کاربران گرامی وبسایت فامیلاکالا، شما می توانید با مرور صفحات مختلف این گروه کالایی اجاق گاز مورد نظر خود را بررسی و انتخاب کنید. همچنین با ورود در بخش نظرات می توانید تجربه استفاده از این کالا را با سایرین به اشتراک بگذارید.

بیشتر
شیوه مرتب سازی
تعداد نمایش