لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

تکنولوژی هایی که امروزه در طراحی و تولید محصولات آشپزخانه به کار گرفته می شوند در راستای بهره گیری از منابع انرژی پاک هستند تا بتوانند آلودگی های زیست محیطی را کاهش داده و زمین را برای بشر به محیطی سالم تبدیل کنند. برق یکی از انرژی های پاکی ست که در ساخت انواع دستگاه ها و لوازم خانگی از آن استفاده شده است. تولیدکنندگان لوازم خانگی این بار از برق برای تولید حرارت و گرما استفاده کرده اند. 

آنچه که در این بخش گردآوری کرده ایم مجموعه ای از اجاق های برقی توکار است. اجاق هایی که در انواع مدل های هالوژنی و اینداکشن توسط شرکت های معتبری چون مکث، تابان، لتو، لامیرا و زیگما تولید شده و روانه بازار شده اند. این گروه از اجاق ها دارای طرح های متنوعی هستند که با مرور صفحات می توانید آن را ببینید و اجاق برقی مورد نیاز خود را سفارش دهید. یکی از مزیت های اجاق های برقی ایمنی بالای آن ها ست که این محصول را از انواع گازی متمایز کرده است. البته در مقایسه با اجاق های گازی، دارای مصرف برق بیشتری هستند و در هنگام انتخاب باید به مصرف برق این گروه از اجاق ها توجه کنید. اجاق های هالوژنی دارای المنت با قابلیت تنظیم درجه حرارت است و مدل های اینداکشن که نسل جدید اجاق برقی هستند، کم مصرف اما قیمت نسبتا گران تری دارند. تکنولوژی استفاده شده در آن از نوع القای مغناطیسی است به طوری که تنها ظروف مخصوص به خود را گرم می کند و اگر ظرف از روی اجاق برداشته شود سطح آن کاملا سرد است.

با مرور صفحاتی که در دسته بندی اجاق های برقی برای شما آماده کرده ایم می توانید مدل های مختلفی را ببینید و از میان آن ها انتخاب کنید. با ورود به صفحه هر کالا می توانید آن اطلاعات کامل آن ها را بخوانید و با کالاهای مشابه مقایسه کنید.

بیشتر
شیوه مرتب سازی
تعداد نمایش