لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

استفاده از شیشه در طراحی تجهیزات آشپزخانه همواره مورد توجه تولیدکنندگان لوازم خانگی بوده است. کاربرد شیشه در ساخت این گونه محصولات هم به لحاظ زیبایی دارای ظرافت های کم نظیری است و هم به لحاظ تخصصی نیازمند دانش و تخصص بیشتری است. شیشه استفاده شده در وسایل آشپزخانه باید دارای ویژگی های منحصر به فردی باشد.

در این بخش محصولی را معرفی کرده ایم که در طراحی آن شیشه به کار رفته است. اجاق گاز شیشه ای توکار یکی از لوازم آشپزخانه است که در سطح آن شیشه نشکن سکوریت استفاده شده است. این گونه شیشه ها باید در برابر ضربه ناشی از افتادن وسایل پخت و پز و ظرف های فلزی و یا هر گونه ضربه ناگهانی مقاوم شده باشد. همچنین این گونه شیشه ها پیوسته در معرض گرما یا افزایش و کاهش حرارت هستند، بنابراین باید کیفیت مناسب را داشته باشد. شیشه های گازی که در کوره حرارتی در حدود 180 درجه سانتیگراد دیده اند در برابر تغییر دما مقاوم هستند و از طرفی دیگر در این شیشه ها از ترکیبات پلاستیکی برای کاهش خطر بریدگی استفاده شده است. اگر می خواهید از ظرف بزرگتر از سایز چدنی یک شعله استفاده کنید، توصیه می شود از پایه چدنی کمکی استفاده کنید تا فاصله ظرف از شیشه بیشتر شود.

در بخش نقد و بررسی محصولات می توانید اطلاعات و نکات مفیدی از هر مدل را کسب کنید. با ورود به صفحه داخلی هر محصول می توانید کالای مورد نظر را بررسی و سپس اقدام به خرید کنید. مدل های مختلفی از برندهای معتبر استیل البرز، کن، مکث، اخوان و تابان در این مجموعه گردآوری شده است تا کار شما برای انتخاب آسان گردد.

بیشتر
شیوه مرتب سازی
تعداد نمایش