لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

گازهای استیل اخوان
گازهای برقی لتو
گاز صفحه ای داتیس
گاز شیشه ای اخوان
گاز شیشه ای کن

امروزه با پیشرفت تکنولوژی انواع مختلف وسایل پخت و پز همانند مایکروویو، زودپز، آرام پز، بخارپز، پلوپز، کباب پز و... جای خود را در آشپزخانه ها باز کرده اند. اما با این حال از محبوبیت اجاق های گازی و برقی کاسته نشده است. تولیدکنندگان این گروه از تجهیزات آشپزخانه با ایجاد تغییرات و افزودن امکانات و ویژگی های اجاق های آشپزخانه می کوشند سهم خود از این بازار را حفظ کنند. اجاق ها معمولا در انواع گازی و برقی و در طرح ها، امکانات، قابلیت ها و ابعاد مختلف تولید می شوند تا همه سلیقه ها و نیازها را پوشش دهند.

اجاق گاز یکی از مهمترین و پرمصرف ترین اجزاء آشپزخانه است، بنابراین باید در انتخاب آن دقت کنید. چرا که بیشترین زمان کار در آشپزخانه برای پخت و پز صرف می شود. بنابراین باید کارکردن با اجاق گازی یا برقی راحت باشد و همه قابلیت های مورد نیاز ما را داشته باشد. به ویژه اگر از آن دسته افرادی هستید که زمان زیادی را به انجام امور آشپزی اختصاص می دهید و به پختن کیک و شیرینی و هنرهایی از این قبیل علاقه دارید باید به مراتب بیشتر دقت کنید. با توجه به حساسیت محیط آشپزخانه، اجاق گازی و برقی باید در ساخت آن ملاحظات ایمنی در نظر گرفته شده باشد و نظافت آن به اندازه ای آسان باشد تا به طور مرتب بتوان آن را تمیز کرد.

اجاق های گازی و برقی در انواع معمولی، توکار یا رومیزی به بازار عرضه می شوند که هر کدام مزیت ها و محدودیت های خود را دارند. همچنین امکان انتخاب اجاق های 2 شعله و 6 شعله با توجه به نوع استفاده و محل نصب اجاق وجود دارد.

در این بخش از وبسایت فامیلاکالا نمونه های متنوعی از اجاق های گازی و برقی را که توسط برندهای معتبر استیل البرز، کن، مکث، اخوان و تابان تولید شده اند را به نمایش گذاشته ایم. با مرور صفحات داخلی این مجموعه و صفحه داخلی هر محصول می توانید اطلاعات دقیقی از هر کالا کسب کنید.

بیشتر