لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی انواع مختلف وسایل پخت و پز همانند مایکروویو، زودپز، آرام پز، بخارپز، پلوپز، کباب پز و... جای خود را در آشپزخانه ها باز کرده اند. اما با این حال از محبوبیت اجاق های گازی و برقی کاسته نشده است. تولیدکنندگان این گروه از تجهیزات آشپزخانه با ایجاد تغییرات و افزودن امکانات و ویژگی های اجاق های آشپزخانه می کوشند سهم خود از این بازار را حفظ کنند. اجاق ها معمولا در انواع گازی و برقی و در طرح ها، امکانات، قابلیت ها و ابعاد مختلف تولید می شوند تا همه سلیقه ها و نیازها را پوشش دهند.

اجاق گاز یکی از مهمترین و پرمصرف ترین اجزاء آشپزخانه است، بنابراین باید در انتخاب آن دقت کنید. چرا که بیشترین زمان کار در آشپزخانه برای پخت و پز صرف می شود. بنابراین باید کارکردن با اجاق گازی یا برقی راحت باشد و همه قابلیت های مورد نیاز ما را داشته باشد. به ویژه اگر از آن دسته افرادی هستید که زمان زیادی را به انجام امور آشپزی اختصاص می دهید و به پختن کیک و شیرینی و هنرهایی از این قبیل علاقه دارید باید به مراتب بیشتر دقت کنید. با توجه به حساسیت محیط آشپزخانه، اجاق گازی و برقی باید در ساخت آن ملاحظات ایمنی در نظر گرفته شده باشد و نظافت آن به اندازه ای آسان باشد تا به طور مرتب بتوان آن را تمیز کرد.

اجاق های گازی و برقی در انواع معمولی، توکار یا رومیزی به بازار عرضه می شوند که هر کدام مزیت ها و محدودیت های خود را دارند. همچنین امکان انتخاب اجاق های 2 شعله و 6 شعله با توجه به نوع استفاده و محل نصب اجاق وجود دارد.

در این بخش از وبسایت فامیلاکالا نمونه های متنوعی از اجاق های گازی و برقی را که توسط برندهای معتبر استیل البرز، کن، مکث، اخوان و تابان تولید شده اند را به نمایش گذاشته ایم. با مرور صفحات داخلی این مجموعه و صفحه داخلی هر محصول می توانید اطلاعات دقیقی از هر کالا کسب کنید.

بیشتر
شیوه مرتب سازی
تعداد نمایش