لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

تجهیزات ریلی و کشویی (83 محصول)

کابینت های آشپزخانه اصولا باید مناسب محیط مورد نظر طراحی و اجراء شوند. در این امر عواملی چون گنجایش و ابعاد آشپزخانه، سبک طراحی دکوراسیون خانه، نحوه کاربری و سایر موارد مشابه بسیار تعیین کننده هستند. اما اگر بخواهیم درباره انتخاب خود تصمیم درستی بگیریم، می توانیم به سایر عوامل اثرگذار نگاهی گذارا داشته باشیم. به عبارت دیگر، چنانچه نگاه ریزبین تری داشته باشیم، استفاده از تجهیزات جانبی کابینت می تواند به عنوان یکی از موارد اثرگذار مطرح شود.

این گروه از کالاهای آشپزخانه در بازار و در بین تولیدکنندگان به نام اکسسوری ها (accessories) نیز شناخته می شوند. در میان تولیدکنندگان ایرانی شناخته شده، نام شرکت بهینه همواره به عنوان یکی از برندهای پرسابقه در ساخت و عرضه اکسسوری ها مطرح بوده است که برخی از محصولات این شرکت و سایر تولیدکنندگان در این صفحه گردآوری شده است. 

گروه سبدهای ریلی به دلیل سهولت در کاربری و تنوع سایزبندی می تواند برای بهره گیری از فضاهای خالی کابینت استفاده شود. این گروه کالایی دارای انواع مدل های سبد قابلمه ای و سبد چندمنظوره، سطل زباله تک مخزنه و دو مخزنه هستند که ابزار مناسبی برای نگه داری ظروف غذاخوری، مواد خوراکی و مواد شوینده هستند.

آنچه در این بخش به نمایش گذاشته ایم، انواع سبدهای ریلی است که هر کدام از کالاها دارای اطلاعات دقیقی از قیمت، سایزبندی و سایر ویژگی ها هستند. با ورود به صفحه مرتبط با هر سبد ریلی می توانید به این اطلاعات جامع و مفید دسترسی داشته باشید. 

بیشتر
شیوه مرتب سازی
تعداد نمایش