لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

برای استفاده بهینه از فضاهای داخلی آشپزخانه، کمدهای دیواری، کشوها و کابینت ها همیشه راه حل های خوبی وجود دارد. تجهیزات کشویی به دلیل ایجاد جای مناسب برای گروه مختلفی از کالاها می تواند جهت طبقه بندی و قفسه بندی آن ها استفاده شود. شرکت بهینه جزء با سابقه ترین تولیدکنندگان معتبر اکسسوری ها (accessories) و تجهیزات کابینت در ایران است که اطلاعات و مشخصات برخی از محصولات این برند در وبسایت فامیلاکالا گردآوری شده است.

اولین کاربرد تجهیزات کشویی را می توان برای آشپزخانه عنوان کرد که جهت طبقه بندی داخل یونیت، نگه داری قابلمه و استفاده بهینه از فضای زیر گازهای رو میزی انتخاب مناسبی است. جنس آن از مفتول آبكاری شده و ریل آن از نوع آرام بند است و دارای سایزهای 60 و 90 سانتیمتر هستند. تمام قابلمه ها بر روی سبد جای مشخصی دارند و استفاده از آن ها برای پخت غذا به خاطر نزدیکی به گاز بسیار راحت است.

کاربرد دیگر کشوهای ریلی برای چیدمان پوشاک و البسه در کمدهای دیواری و میزها است. ریل تاندوم باکس، رگال سقفی، آینه ریلی کمدی، جای زیورآلات، جاکراواتی کمدی، جاکفشی ریلی، جای البسه، جای شلوار، جای کمربند، سبد حصیری و طبقه کشویی از انواع تجهیزات کشویی و ریلی هستند که در وبسایت فامیلاکالا موجودند.

بیشتر
شیوه مرتب سازی
تعداد نمایش