لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

سبدهای ثابت و آویز كابینت (104 محصول)

نگه داری ظروف غذاخوری، آشپزی و وسایل مشابه در جایی مناسب، سبب زیبایی و نظم محیط آشپزخانه می شود و کمک می کند تا از فضای آشپزخانه به نحو احسن استفاده کنیم. سبدهای ثابت و آویز به عنوان جزئی از تجهیزات جانبی کابینت ما را در رسیدن به این هدف یاری می کنند.

آبچکان های کابینت، تجهیزات روی اُپن و سبدهای آویز که در بازار و در بین تولیدکنندگان به نام اکسسوری ها (accessories) شناخته می شوند را می توان در این گروه از لوازم جانبی کابینت جای داد. اکسسوری ها دارای جنس های متعددی مانند پلاستیک، استیل و کروم هستند که گزینه های خرید شما را افزایش می دهند.

تنوع محصول در این مجموعه از سبدها بسیار بالاست و در میان محبوب ترین و پرفروشترین کالاها از انواع سبدها و آویزها می توان نام برد. همچنین مدل های مختلف جالیوانی، جافنجانی، جابشقابی آویز سینی دار، جاادویه یک طبقه و دو طبقه، جاقاشق، آبچکان ترکیبی و پرتابل، جامیوه و جابطری در سایر صفحات فروشگاه اینترنتی  فامیلاکالا قابل مشاهده است. با ورود به صفحه هر کالا می توانید درباره ویژگی های ظاهری، جنس و طرح و رنگ و قیمت آن ها اطلاعات مفیدی کسب کنید. به علاوه، امکان مقایسه کالاها با یکدیگر وجود دارد. بیشتر کالاهای موجود در این دسته بندی تولید شرکت بهینه هستند که نسبت به سایر رقبا در این زمینه فعال تر هستند.

بیشتر
شیوه مرتب سازی
تعداد نمایش