لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

سبدهای سوپر ماركت (19 محصول)

امروزه با رشد و توسعه سوپر مارکت ها، هایپرمارکت ها و حتی فروشگاه های کوچکتر نیاز به جانمایی مناسب برای انواع کالاها، مواد خوراکی، شوینده و بهداشتی بسیار احساس می شود. این موضوع زمانی مهم ترمی شود که بخواهیم در فروشگاه بزرگ یا کوچکمان از کمترین فضا بیشترین بهره برداری را داشته باشیم. انواع مختلفی از سبدهای بزرگ مخصوص فروشگاه توسط تولیدکنندگان ساخته و به بازار عرضه شده اند.

سبدی که تهیه می کنیم باید متناسب با فضای کارمان باشد تا در آن هم اصول بهداشتی رعایت شده باشد و هم منطبق بر استانداردهای روز دنیا باشد. شرکت بهینه یکی از برندهای فعال در زمینه تولید سبدهای آشپزخانه و سایر تجهیزات کابینت یا اکسسوری ها (accessories)  است که یکی از  پرتجربه ترین و پرسابقه ترین ها در این عرصه است.

در این صفحه به معرفی، نقد و بررسی انواع سبدهای سوپر پرداخته ایم. همانطور که مشاهده می کنید، سبدهای سوپر وسط، پهلو، یخچالی و سبد کنج در این دسته بندی گنجانده شده اند که دارای مدل های مینی سوپر پهلو، طبقه گردان داخل کابینت، سوپر می باشند.  با ورود به صفحه اختصاصی هر کالا می توانید قیمت ها را ببینید و آن ها را با کالاهای مشابه مقایسه کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم در بخش نظرات تجربه استفاده خود از هر کالا را با سایرین به اشتراک بگذارید.

بیشتر
شیوه مرتب سازی
تعداد نمایش