لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

این گروه از سینک ها که به نوعی زیرمجموعه سینک های توکار هستند از جنس شیشه و استیل هستند. در واقع قسمت سینی این مدل سینک از جنس شیشه و لگن آن از جنس استیل است. شیشه استفاده شده در آن سکوریت نشکن و در برابر فشار و ضربه مقاومت خوبی دارد و استیل به کار رفته برای ساخت لگن از نوع ضدزنگ و ضدخش است. سینک های توکار شیشه و استیل دارای طرح های مختلف و رنگ شیشه مشکی و سفید هستند و رنگ های جدید هم به زودی به بازار عرضه خواهند شد. در مدل های تک لگن، دو لگن و لگن چپ و راست تولید می شوند. در هنگام خرید باید این مساله را بدانید که لگن چپ یا راست می خواهید. این موضوع برای نصب کابینت و سینک بسیار مهم است.

هر چند تولیدکنندگان سینک می کوشند از مرغوب ترین مواد در محصولات خود بهره بگیرند اما با توجه به ساختار و ترکیب مواد استفاده شده، سینک های شیشه ای دارای ظرافت های خاص خود هستند. بنابراین پیش از انتخاب و خرید بهتر است با تکنسین یا نصاب مشورت کنید. برندهای استیل البرز، اخوان، داتیس و فرانتا جزء برترین تولیدکنندگان این گروه از سینک ها هستند.

در این صفحه از وبسایت فامیلاکالا اطلاعات جامع و کاملی از انواع سینک های شیشه و استیل را به نمایش گذاشته ایم تا کار شما برای انتخاب و خرید آسان شود. با ورود به صفحه هر مدل می توانید آن را با مدل های مشابه مقایسه کنید. در بخش نقد و بررسی اطلاعات دقیقی از ابعاد واقعی سینک و سایزبندی آن موجود است. همچنین می توانید در بخش نظرات تجربه استفاده از این کالا در دکوراسیون آشپزخانه را با سایرین به اشتراک بگذارید.

بیشتر
شیوه مرتب سازی
تعداد نمایش