لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

سینک های ظرفشویی دارای طرح ها و مدل های متنوعی هستند که نسبت به سلیقه مشتری می توانند طیف وسیعی از نیازهای خریداران را پوشش دهند. به طور کلی و به لحاظ کاربری سینک ها را می توان به دو نوع توکار و روکار دسته بندی کرد.

در این بخش قصد داریم مجموعه ای متنوع از سینک های توکار را به نمایش بگذاریم. سینک های توکار جزء پرفروش ترین و پرکاربردترین کالاهای موجود در فروشگاه است و همانطور که از عنوانشان مشخص است در داخل کابینت آشپزخانه نصب می شوند و لبه های آن همسطح بُرش MDF قرار می گیرد. سینک های توکار دارای مدل های تک لگن گرد و گوشه دار و سینک های دوقلو هستند. سایزبندی های مختلفی از این گروه کالایی در ستون فیلترها در دسترس است. همچنین درباره سینک های لگن چپ و راست باید قبل از انتخاب تصمیم بگیرید که کدام یک مناسب کابینتی است که در آشپزخانه نصب کرده اید. برندهای استیل البرز، فرامکو، کن، اخوان و لتو از برترین تولیدکنندگان سینک های توکار هستند که در فامیلاکالا نمونه محصولات آن ها را در این بخش گردآوری کرده ایم.

در صفحه مربوط به هر کالا می توان با مطالعه قسمت نقد و بررسی اطلاعات مفیدی از جنس و ابعاد هر کدام از کالاها کسب کرد. ما اطلاعات سینک های توکار متنوعی را اینجا گردآوری کرده ایم که توسط برندهای معتبر ایرانی و خارجی تولید شده اند. 

بیشتر
شیوه مرتب سازی
تعداد نمایش