لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

سینک های ظرفشویی را به لحاظ کاربری می توان به دو نوع توکار و روکار دسته بندی کرد. سینک های روکار یکی از معمولی ترین انواع سینک های آشپزخانه هستند که طریقه نصب بسیار آسانی دارند. این نوع سینک دارای طرح ها و رنگ های متنوعی است که در این صفحه می توانید آن ها را ببینید.

سینک روکار همانطور که از عنوانش پیداست به راحتی بر روی کابینت نصب می شود و لبه های سینک روکار همسطح با MDF قرار می گیرد. البته در هنگام نصب به این نکته توجه داشته باشید که لبه های سینک به خوبی عایق شوند تا رطوبت به داخل کابینت نفوذ نکند. سینک های روکار دارای مدل های تک لگن، دوقلو، لگن چپ و راست و در انواع سایزبندی ها هستند. پیش از نصب کابینت درباره این مساله که سینک لگن چپ نیاز دارید یا لگن راست تصمیم گیری کنید. جنس این محصول از استیل است و در برابر رطوبت و زنگ خوردگی مقاوم است. لازم به ذکر است سینک های روکار نسبت به مورد استفاده از آن ها دارای مدل های کم عمق و پرعمق هستند. همچنین می توانیم به سینک های اتومات از این دسته بندی اشاره کنیم که قابلیت آبگیری و تخلیه خودکار تنها با فشردن یک دکمه را دارند. 

شرکت های استیل البرز، کن، اخوان، لتو و پلی استیل تولیدکننده این گروه سینک ها هستند که در این بخش مجموعه ای متنوعی از آن ها را به نمایش گذاشته ایم. در صفحه مربوط به هر کالا می توان با مطالعه قسمت نقد و بررسی اطلاعات مفیدی از جنس و ابعاد هر کدام از کالاها کسب کرد. 

بیشتر
شیوه مرتب سازی
تعداد نمایش