لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

دکوراسیون آشپزخانه به عنوان جزئی از معماری داخلی خانه می تواند بر روحیه اعضاء خانواده تاثیر بسزایی داشته باشد. در این میان تجهیزات بزرگ آشپزخانه نیز باید با طراحی کلی دکوراسیون تناسب داشته باشد. از طرفی نمی توان از نظافت آشپزخانه صرف نظر کرد. چرا که اگر در این امر کوتاهی کنیم، ممکن است محیط آشپزخانه به آلوده ترین مکان خانه تبدیل شود. پس برای انتخاب لوازم آشپزخانه باید بیشتر دقت کنیم و علاوه بر سایر مؤلفه ها به این مساله توجه داشته باشیم که لوازمی خریداری کنیم که عمر بالا و در عین حال با قابلیت نظافت آسان باشد.

یکی از انواع سینک های جدیدی که به بازار عرضه شده، سینک های گرانیتی است. این نوع سینک ها دارای طرح های مختلف و رنگ های مشکی، سفید، دودی، قهوه ای، کرم و بژ  تولید می شوند و همانطوری که از عنوان مشخص است از جنس گرانیت و سنگ هستند. به عبارت دیگر در ترکیب مواد سازنده این مدل سینک به میزان 85% گرانیت و 15% رزین به کار رفته است. سینک گرانیتی برای دکوراسیون های لوکس و گران قیمت بسیار مناسب است و به سرویس ظرفشویی آشپزخانه جلای خاصی می بخشد. با توجه به جنس مواد به کار رفته در ساخت آن، دارای مقامت بالایی در برابر ضربه، فشار و رطوبت است. برندهای معتبری همچون کن، الیچی و آروما اقدام به تولید سینک های گرانیتی کرده اند.

در این بخش مجموعه ای از انواع سینک های گرانیتی که توسط شرکت ها معتبر ایرانی و خارجی تولید شده اند را گردآوری کرده ایم. با مرور تصاویر، کالای متناسب با سلیقه و نیاز خود را انتخاب کنید و با کالاهای مشابه مقایسه کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم مقالاتی که شامل راهنمایی های جامع و کامل درباره خرید سینک هستند را در بخش مرتبط وبسایت فامیلاکالا مطالعه کنید.

بیشتر
شیوه مرتب سازی
تعداد نمایش