لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

آشپزخانه یکی از پر رفت و آمدترین محیط های خانه است. به همین خاطر باید به زیبایی و نظافت آن اهمیت به سزایی قائل شویم. نظافت آشپزخانه به اندازه ای مهم است که اگر در آن کوتاهی کنیم می تواند به یکی از آلوده ترین مکان های خانه تبدیل شود. پس در هنگام انتخاب تجهیزات آشپزخانه باید عوامل مختلفی را در نظر بگیریم تا به گزینه مناسب خرید برسیم.

یکی از مهمترین تجهیزات آشپزخانه که می تواند نگاه هر بیننده ای را به خود جلب کند سینک ظرفشویی است. بنابراین جنس، طرح و رنگ سینک ظرفشویی می تواند بسیار تعیین کننده باشد. تولیدکنندگان می کوشند محصولات خود را متناسب با نیاز روز و با استفاده از مرغوب ترین مواد و با استهلاک کمتر تولید کنند. سینک های ظرفشویی در انواع مختلف سینک روکار، توکار، شیشه ای، فانتزی و سینک گرانیتی تولید شده اند که دامنه وسیعی از انتخاب ها را پیش روی خریداران قرار می دهند. اخیراً سینک های زیرکورین هم به این دسته بندی ها افزوده شده است.

مجموعه ای که در این صفحه گردآوری کرده ایم از تولیدات برترین و معتبرترین برندهای ایرانی و خارجی نظیر: استیل البرز، اخوان، فرامکو، کن، لتو، داتیس، پلی استیل، الیچی، فرانتا، آروما و زیگما هستند. با امکاناتی که در وبسایت فامیلاکالا برای شما در نظر گرفته ایم به راحتی می توانید کالای مورد نظر خود را نقد و بررسی کنید و با سایر کالاهای مشابه مقایسه کنید و یک خرید مطمئن داشته باشید.

بیشتر
شیوه مرتب سازی
تعداد نمایش