لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

یکی از پاک ترین منابع انرژی، انرژی برق است که عملکرد بسیاری از لوازم مدرن خانه های امروزی به آن وابسته است. بسیاری از تولیدکنندگان به دلایل مختلف می کوشند از این انرژی پاک برای مصارف و کاربری های گوناگون بهره گیری کنند و فر برقی یکی از آن دسته محصولاتی است که کارکرد آن وابسته به برق است. می توان گفت تقریبا تمام برندهای تولیدکننده لوازم خانگی و آشپزخانه فر برقی تولید می کنند. شرکت های استیل البرز، اخوان، لتو، داتیس، لامیرا، زیگما و رزگاز جزء معتبرترین تولیدکنندگان ایرانی و خارجی این کالا هستند.

درباره ویژگی های فرهای برقی می توان به موارد متعددی اشاره کرد. این گروه از فرهای آشپزخانه با المنت هایی که در درون محفظه تعبیه شده اند حرارت تولید می کنند. حرارت از زوایای مختلف تولید می شود مانند حرارت از بالا، حرارت از پایین و حرارت از پشت با فن که شدت آن در انواع مدل ها قابل تنظیم است. اگر چه مصرف انرژی فر برقی در مقایسه با فر گازی بیشتر است اما در عوض از ایمنی بالایی برخوردار است. همچنین این گروه از کالاها دارای حجم های 25 تا 75 لیتر و رنگ های استیل، شیشه، نقره ای، سفید و مشکی هستند که می توانید آن ها را در مجموعه زیر مشاهده کنید.

تنوع محصولات فر برقی نسبت به گازی بسیار زیاد است. در این بخش می توانید نمونه های موجود در فروشگاه اینترنتی فامیلاکالا را ببینید و بنا به سلیقه خود انتخاب مناسبی داشته باشید. برای خرید یک فر برقی مناسب بهتر است علاوه بر سلیقه به ویژگی های فنی کالای مورد نظر و سایر نکات توجه کنید. آن چه ما در صفحات داخلی هر کالا گردآوری کرده ایم، نکات و اطلاعات مهمی را در اختیار خریداران گرامی قرار می دهد. 

بیشتر
شیوه مرتب سازی
تعداد نمایش