لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

آخرین های ویدئوها

انواع فرهای استیل البرز در فامیلا کالا

2:59 ۱۳۹۴/۰۷/۰۴

اخبار و مقالات مرتبط

فرهای اخوان
فرهای برقی داتیس
فر برقی لامیرا
فر زیگما

در بسیاری از خانه های امروزی برای پخت ماهی، پیتزا و کیک و شیرینی از فر استفاده می شود. انتخاب یک فر مناسب می تواند تجربه دلچسبی از پخت و پز را برای خانواده به ارمغان بیاورد. از آنجایی که اجاق و فر جزء لوازم گران آشپزخانه هستند و  برای سالیان طولانی در آشپزخانه خواهند ماند بهتر است هنگام خرید نهایت دقت را داشته باشیم.

 انواع فر از نظر نوع و محل نصب در آشپزخانه به دو دسته توکار و معمولی تقسیم می شوند. فر توکار از داخل کابینت نصب می شود و در نوع دوم به روش معمولی (روش مبله) و به صورت پرتابل نصب می شود که قابلیت جابجایی دارد. فرها را می توان از نظر نحوه پخت و پز غذا به فر گازی، فر برقی و فر کانوکشن دسته بندی کرد که به ترتیب از گاز شهری، المنت های برقی و امواج مایکروویو استفاده می کنند. همچنین فرهای آشپزخانه را می توان بر اساس حجم با یکدیگر مقایسه کرد که دارای حجم های 25 لیتر تا 70 لیتر هستند. البته در انتخاب و خرید فرها مواردی نظیر: مصرف انرژی، عایق بندی بدنه، گارانتی و ضمانت، مقاومت شیشه جلوی فر در برابر حرارت بالا و سایر موارد مشابه هم حائز اهمیت است. هم اکنون برندهای استیل البرز، اخوان، لتو، داتیس، لامیرا، زیگما و رزگاز در بخش تولید این کالا فعالند که اطلاعات محصولات هر کدام از آن ها به تفکیک در وبسایت فامیلاکالا درج شده است.

 داشتن اطلاعات کافی درباره لوازم آشپزخانه پیش از خرید آن ها بسیار مهم است. با مرور صفحات فامیلاکالا و ورود به صفحات داخلی هر کالا می توانید ویژگی های آن را مطالعه کنید. در بخش نقد و بررسی فرهای آشپزخانه اطلاعات کاملی از ویژگی های ظاهری و فنی آن ها نوشته شده که بسیار مفید خواهد بود. با ورود به بخش مقالات می توانید جزئیات دقیق تری از فرهای آشپزخانه کسب کنید.

بیشتر