لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

شرکت های تولیدکننده لوازم آشپزخانه می کوشند محصولات خود را با نیازهای مشتریان تولید کنند. در همین راستا نسل جدیدی از فرها به بازار عرضه شده که برای مصارف گوناگون طراحی شده است. فرهای گازی و برقی با تلفیق دو انرژی پاک ساخته شده اند تا برای انواع پخت و پزها مورد استفاده قرار بگیرند.

نحوه عملکرد فر گازی و برقی بدین صورت است که در درون محفظه اصلی آن دو گریل در پایین و یک المنت در بالا قرار گرفته است. گریل با گاز شهری تغذیه می شود و حرارت را از پایین به ظرف می رساند و المنتی که در بالای محفظه قرار دارد با برق حرارت ایجاد می کند. این ویژگی می تواند این محصول را از انواع دیگر فر متمایز کند چرا که همزمان می توان از گاز و برق برای تولید حرارت استفاده کرد و یا در صورت قطعی یکی از منابع انرژی گاز یا برق می توان از فر برای مصارف مختلف استفاده کرد. فرهای گازی به صورت توکار از داخل کابینت نصب می شوند و دارای ابعاد و حجم های مختلف هستند.

در این مجموعه انواع مختلفی از فرهای گازی-برقی را به نمایش گذاشته ایم که توسط شرکت های معتبری نظیراستیل البرز، اخوان، لتو، داتیس، لامیرا، زیگما و رزگاز تولید شده اند. با مرور صفحات این دسته بندی می توانید اطلاعات مفیدی را کسب کنید. همچنین با ورود به صفحه اختصاصی هر کالا می توانید آن ها را با کالاهای مشابه از هر گروه مقایسه کنید و به انتخاب مناسب برسید.

بیشتر
شیوه مرتب سازی
تعداد نمایش