لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

فرقی نمی کند آشپزخانه ای کوچک داشته باشید یا یک آشپزخانه بزرگ، مهم آن است که در محیط خانه هوای مطبوعی را استشمام کنید. شرکت های تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه برای این هدف از تکنولوژی های پیشرفته ای یاری جسته اند و آن ها را در ساخت نسل جدید هودهای آشپزخانه به کار برده اند. استفاده از فن آوری های روز و ایده های نو این بازار را به عرصه رقابت برای غول های صنعتی تبدیل کرده است. بدین معنی که هر تولیدکننده می کوشد با طرح و ساختاری نو خود را از سایر رقبا متمایز کند.

نسل جدید هودهای آشپزخانه که بعد از هود شومینه ای به بازار عرضه شد، هود توربولاین است. این گروه تفاوت هایی با انواع قدیمی تر هودها دارد. مهمترین ویژگی این هود ظاهر آن است که طراحی آن نسبت به مدل های قبلی جذاب تر و شاخص تر شده است. نمای جلوی این گروه از هودها بیشتر اُریب و بدنه مشکی هستند. البته طرح ها و جنس های متنوعی از آن ها بنا به انتخاب مشتریان موجود است. علاوه بر این، هودهای توربولاین که به هودهای پردور هم شناخته می شوند در امکانات نیز ارتقاء یافته اند. مهمترین امکانات هودهای توربولاین موتور 4 دور با قدرت مکش قوی و صدای کم است که بوی نامطبوع را به سرعت تخلیه می کند. امکان جدیدی که در برخی از مدل های شرکت داتیس افزوده شده، سیستم یون ساز است که برای تهویه هوای خانه اکسیژن تولید می کند. امکاناتی نظیر صفحه کلید لمسی LCD، چراغ های LED، سنسور دود و گرما، سیستم کنترل از راه دور و فیلتر آلومینیومی چند لایه از ویژگی های مشترک این گروه از هودهاست.

آن چه در این صفحه برای شما گردآوری کرده ایم، مجموعه ای از هودهای توربولاین است که توسط برندهای بزرگ و معتبر ایرانی و خارجی تولید شده اند. با امکاناتی که در وبسایت برای شما در نظر گرفته ایم به راحتی می توانید به انتخاب مناسب خود برسید و آنلاین سفارش دهید.

بیشتر
شیوه مرتب سازی
تعداد نمایش