لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

تولیدکنندگان تجهیزات آشپزخانه می کوشند همه نیازهای مشتریان را پوشش بدهند. چرا که با این کار می توانند بازار را به سوی خود جذب کرده و برند خود را مطرح کنند و از طرف دیگر خواسته های مشتریان نیز برآورده می شود. یکی از انواع هودهایی که به طور منحصر به فرد برای دکوراسیون های خاص طراحی شده هودهای جزیره است. 

همانطور که می دانید انتخاب یک هود برای جذب بوی نامطبوع آشپزخانه نسبتاً سلیقه ای است اما این نکته را نباید فراموش کرد که برای انتخاب یک هود مناسب باید به دکوراسیون آشپزخانه توجه ویژه داشت. با توجه به فرم ظاهری هودهای مخفی، در هنگام انتخاب باید به این نکته دقت کنیم که نمی توان از این مدل هودها در همه جا استفاده کرد و پیش از انتخاب و نصب کابینت باید محل نصب هود مخفی را پیش بینی و آماده کنیم. قسمت مکنده هود مخفی با یک پایه نگه دارنده به سقف متصل می شود و به صورت معلق به نظر می آید. برای همین است که این گروه از هودها در بازار با عنوان هودهای جزیره شناخته شده اند. 

در این بخش اطلاعات کاملی از هودهای مخفی را گردآوری کرده ایم که از تولیدات شرکت های معتبر ایرانی و خارجی هستند. به راحتی می توانید با ورود به صفحه هر محصول اطلاعات هر کالا را بخوانید و با سایر کالاهای مشابه مقایسه کنید تا انتخاب مناسبی داشته باشید.

بیشتر
شیوه مرتب سازی
تعداد نمایش