لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

در سال 1362، شرکت کن برای اولین بار محصول جدیدی را تولید کرد که هم با سلیقه ایرانی ها سازگار بود و هم زینت بخش آشپزخانه ایرانی بود. نام شرکت کن تا مدت ها همراه هود آشپزخانه ذکر می شد و اولین سری از آن ها با عنوان هودهای زیرکابینتی شناخته می شد. این نامگذاری به دلیل آن بود که این نوع هود فضای کمتری را اشغال می کرد و بالای آن فضای مناسبی برای نصب کابینت بود.

گرچه هود زیرکابینتی جزء سری های اول از گروه کالایی هود است اما هنوز مشتریان خود را دارد. این محصول فرم ساده ی خود را حفظ کرده است و تغییرات اندکی در ظاهر آن ایجاد شده است. در درون آن دو موتور کوچک قوی قرار گرفته است که کمک کرده بدنه آن نیز کوچک طراحی شود. ویژگی بارز این مدل هود ظاهر نسبتاً کوچک آن است و برای کسانی که در آشپزخانه فضای محدودی برای کابینت دارند بسیار مناسب است. به لحاظ قیمت از سایر انواع هود ارزان تر و بسیار مقرون به صرفه است.

اکنون با گذشت زمان، برندهای مختلفی همچون بیمکث، استیل البرز، مس، اخوان و سایر رقبا اقدام به تولید این محصول کرده اند. در این بخش از وبسایت فامیلاکالا اطلاعات کاملی از انواع هودهای زیرکابینتی گردآوری شده است که توسط برترین تولیدکنندگان ایرانی و خارجی به بازار عرضه شده اند. با مرور صفحات و تصاویر می توانید کالای مورد نظر خود را با مدل های دیگر مقایسه کنید و سرانجام گزینه مناسب را انتخاب کنید.

بیشتر
شیوه مرتب سازی
تعداد نمایش