لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

پس از نسل اول هودهای آشپزخانه که به عنوان هودهای زیرکابینتی معروف بودند، تولیدکنندگان هودهای شومینه ای را روانه بازار کرده اند. تغییرات مهمی در ساختار هود جدید ایجاد شده است. به لحاظ ظاهری تنوع بیشتری در جنس بدنه و رنگ بندی آن به وجود آمده است. همانند یک شومینه که خروجی دودکش در بالای آن تعبیه شده، در این نوع هود نیز یک دودکش از بالای آن خارج شده که فرم آن را به یک شومینه نزدیک کرده، برای همین است که در بازار به عنوان هودهای شومینه ای شناخته می شوند.

یکی از کارکردهای اصلی هود در آشپزخانه جذب بوی نامطبوع از محیط است. ضمنا یک هود باید با دکوراسیون خانه و آشپزخانه تناسب ظاهری هم داشته باشد. هودهای شومینه ای در وبسایت فامیلاکالا دارای تنوع بالایی در طرح و رنگ هستند که هر کدام توسط برترین و معتبرترین برندهای ایرانی و خارجی تولید شده اند. برندهایی همچون داتیس، اخوان، مس کن و سایر شرکت ها که محصولات خود را در فامیلاکالا برای فروش به نمایش گذاشته اند. در این گروه کالایی به راحتی می توانید در میان انبوه مدل های مختلف هود جستجو کنید و به انتخاب مناسب برسید.

همکاران ما در فامیلاکالا مجموعه ای از راهنمایی ها و نکات را در قالب مقاله آماده کرده اند که با ورود به بخش مقالات می توانید از مهمترین موضوعات در هنگام خرید و انتخاب هود مطلع شوید. 

بیشتر
شیوه مرتب سازی
تعداد نمایش