لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

انتخاب یک هود مناسب آشپزخانه می تواند کاملا به سلیقه خریدار وابسته باشد. شرکت های تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه با درک این موضوع می کوشند تنوع محصولات تولیدی را با سلیقه مشتریان متناسب کنند. بنابراین طراحان ایده های مختلف را برای علاقه مندان در نظر می گیرند. یکی از این ایده ها که اخیرا در طراحی های مدرن در نظر گرفته می شود، استفاده از هودهای مخفی است.

ممکن است شما بخواهید در دکوراسیون آشپزخانه خود سادگی را رعایت کنید. این سادگی می تواند با انتخاب یک سرویس کابینت یک دست با طراحی مینیمال محقق شود. این موضوع زمانی مهم می شود که برای رفع بوی نامطبوع آشپزخانه ناگزیریم از هود استفاده کنیم اما استفاده از هودهای معمولی و نمایان شاید آن حس یک دستی و سادگی را از دکوراسیون آشپزخانه ما بگیرد. برای رسیدن به این هدف هودهای مخفی می تواند بهترین گزینه باشد. این نوع هودها که توسط برندهای مختلفی تولید می شوند طرفداران خاص خود را دارند. هود مخفی به گونه ای طراحی شده است که در درون کابینت قرار گرفته و از نظرها پنهان می ماند و از بیرون کابینت تفاوتی ندارد.

در این بخش می توانید مدل های مختلفی از هودهای مخفی را ببینید و از میان آن ها مناسب ترین گزینه را برای کابینت خود انتخاب کنید. همچنین با مراجعه به بخش مقالات می توانید مهمترین نکات در هنگام انتخاب و خرید هود را مطالعه کنید تا خرید مطمئنی داشته باشید.

بیشتر
شیوه مرتب سازی
تعداد نمایش