لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

تولیدکنندگان تجهیزات آشپزخانه برای سلیقه های مختلف همیشه یک گزینه و ایده پیشنهادی دارند. این موضوع هم می تواند نیاز مشتریان را در موقعیت های مختلف را برآورده کند و هم به افزایش اعتبار برند در بازار کمک شایانی می کند. یکی از این ایده ها، استفاده از هودهای کشویی در کابینت و دکوراسیون آشپزخانه است.

شاید شما بنا به سلیقه شخصی نمی خواهید هود آشپزخانه به نمایان باشد یا دکوراسیون آشپزخانه و مدل کابینتی که استفاده کرده اید به گونه ای است که اگر هود پنهان باشد زییبایی طراحی آشپزخانه را دو چندان می کند. اینجاست که با انتخاب هود کشویی می توانید به این هدف برسید. فرم طراحی هودهای آشچزخانه به نحوی است که در در درون کابینت پنهان می شود و تنها یک نوار باریک که به عنوان دستگیره است در طراحی نمایان است. برای روشن کردن هود می توانید هود را بیرون بکشید و پس از پایان کار هود را به عقب برگردانید. برای هودهای کشویی هم می توان از دودکش استفاده کرد و هم قابلیت نصب فیلتر زغالی را دارند که در این صورت فضای کمتری اشغال خواهد شد.

در این بخش از وبسایت فامیلاکالا به نقد و بررسی انواع مختلفی از هودهای کشویی پرداخته ایم که توسط برترین و معتبرترین برندهای ایرانی و خارجی تولید شده اند. با ورود به صفحه هر کالا می توانید اطلاعات مفیدی از آن ها کسب کنید و با کالاهای مشابه مقایسه کنید و یا کالاهای مرتبط را نیز تهیه کنید.

بیشتر
شیوه مرتب سازی
تعداد نمایش