لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

دستگیره كابینت و كمد

آلبومی از دستگیره های کابینت و کمد در اینستاگرام فامیلاکالا

یکی از نیازهای مشتریان حرفه ای و کاربران عمومی ما سردرگمی میان انبوه دستگیره های موجود در فروشگاه بود که مشکلات و پرسش های بسیاری را در پی داشت. با همکاری و همفکری تیم وبسایت فامیلاکالا توانستیم این مساله را تا حدودی حل کنیم.


شبکه های اجتماعی بسیاری در حال رشد و توسعه هستند و گاهی حتی روزانه متولد می شوند. این موضوع فرصت های بی نظیری را برای صاحبان کسب و کار ایجاد می کند تا شانس خود را برای حضوری فراتر از یک منطقه جغرافیایی بسنجند.

با توجه به این که یکی از ماموریت های ما نمایش هر چه بهتر کالاهای موجود در فروشگاه است تصمیم گرفتیم بیش از پیش حضور خود در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام و تلگرام را ملموس کنیم.

چرا اینستاگرام؟

  • بر خلاف اکثر شبکه های اجتماعی که متاسفانه در کشورمان فیلتر هستند، خوشبختانه اینستاگرام هنوز فیلتر نیست.
  • برای مشاهده تصاویر کالاهای موجود مثلا دستگیره های سنتی نیازی نیست عضو اینستاگرام باشید. شما می توانید تنها با داشتن لینک حساب کاربری فامیلاکالا در اینستاگرام آلبوم کالاها را ببینید و یا با ارسال آن لینک به دوستانتان آن ها را به دیدن این کالاها دعوت کنید.
  • آدرس حساب کاربری فامیلاکالا: https://www.instagram.com/familakala

خوش خبریم!
اکنون خبر خوش این است که با ریدیزاین حساب اینستاگراممان آلبومی از گزینه های موجود را یک جا گرد آورده ایم تا در یک نگاه، راحت تر بتوانید میان دستگیره ها گشت و گذار کنید و به گزینه نهایی برای خرید برسید.

Image title

نکته ریز!

بسیاری از مشتریان و کاربران ما هنوز به این نکته توجه نمی کنند و ناچاریم مجددا تکرار کنیم که برای دیدن آلبوم دستگیره های کابینت و کمد در اینستاگرام نیاز نیست الزاماً عضو اینستاگرام باشید. شما می توانید با جستجوی فارسی "فامیلاکالا" به صفحه فامیلاکالا وارد شوید و با مجموعه ای از دستگیره های متنوع روبرو شوید. ما کوشیده ایم این دستگیره ها را در چند گروه و دسته اصلی دسته بندی کنیم.Image title

برای سهولت در دسترسی به هر کدام از این دسته بندی ها هشتگ اختصاصی ایجاد کردیم. به عنوان مثال، برای نمایش همه دستگیره های سنتی کافیست بر روی هشتگ مربوطه کلیک کنید.


کلمات کلیدی