لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

یراق آلات

سامانه اطلاعات طراحان و مجریان دکوراسیون داخلی

اگر طراح و مجری دکوراسیون داخلی هستید و به دنبال جایی برای معرفی خود و نمایش نمونه پروژه های انجام شده توسط برند خود می گردید، فامیلاکالا این امکان را برای شما ایجاد کرده است. شما به راحتی می توانید از امکانات رایگان پنل مدیریت حساب کاربری استفاده کنید.


فرقی نمی کند شرکتی هستید که می خواهید برند خود را معرفی کنید یا کسب و کار کوچکی دارید و کاملا شخصی کار می کنید، در هر صورت با امکان جدیدی که در وبسایت فامیلاکالا برای شما ایجاد کرده ایم، می توانید وارد پنل مدیریت حساب کاربری خود شوید و اموری زیر را انجام دهید:

  • نام خود را به فهرست طراحان و مجریان دکوراسیون داخلی اضافه کنید
  • تصاویر نمونه پروژه های انجام شده را در آلبوم های تفکیک شده بارگذاری کنید
  • اطلاعات حساب کاربری خود را بازبینی و ویرایش کنید

این موارد تنها بخشی از امکاناتی است که در این مرحله فعال شده است. در آینده نزدیک و با ارزیابی بازخوردهایی که از کاربران فعال به دست می آوریم امکانات بیشتری را به این بخش خواهیم افزود. بنابراین از تمامی بازخوردها و پیشنهاداتی که از سوی شما مطرح می شود به گرمی استقبال می کنیم و از آن ها در راستای هر چه بهتر شدن این سرویس استفاده خواهیم کرد.

خبر خوش این است که همه این امکانات رایگان است و برای ثبت نام و ایجاد آلبوم پروژه ها وجهی دریافت نمی شود. 

در این مرحله و برای ایجاد حساب کاربری، دریافت مشخصات و تصاویر نمونه کارها پیشنهاد می کنیم به شماره 09383430976 در پیام رسان تلگرام پیام بفرستید. کارشناسان ما برای راهنمایی آماده پاسخگویی به پرسش های شما هستند.

برای مشاهده این بخش می توانید به این لینک بروید تا فهرستی از شرکت ها و افرادی که به طور تخصصی در زمینه دکوراسیون داخلی فعال هستند را ببینید.

Image title


کلمات کلیدی