لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

شرکت ها و افراد نصاب (33 مورد)

با توسعه رسانه های اجتماعی و ابزارهای تحت وب نمی توان از نقش شبکه های اجتماعی در تغییر نوع ارتباطات افراد یک صنف یا یک گروه صرف نظر کرد. موضوعی که کمبود آن در میان صنف طراحان و مجریان دکوراسیون داخلی حس می شد، فقدان محل اجتماع برای متخصصین این حوزه بود. جایی که افراد و شرکت های تخصصی بتوانند به  آسانی و در بستر وب خود را معرفی کنند و مشتریان بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین جستجو به شرکت یا فرد مورد اعتماد خود برسند.

در راستای ایجاد بستری مناسب برای ارتباط مؤثر و معرفی این صنف از متخصصان، فامیلاکالا اقدام به ایجاد فهرست طراحان و مجریان دکوراسیون داخلی کرده است. علاقه مندان می توانند برای ایجاد پروفایل کاربری، درج اطلاعات حرفه ای و نمونه کارهای اجراء شده به شماره تلگرام فامیلاکالا پیام بفرستند تا همکاران ما برای دریافت توضیحات و تصاویر با آن ها تماس بگیرند. یکی از قابلیت هایی که برای فعالان این صنف در وبسایت پیش بینی شده آن است که پس از عضویت می توانند اطلاعات مورد نظر خود را ویرایش و بازبینی کنند و همچنین آلبوم نمونه کارهای خود را با تصاویری که از محل اجراء پروژه تهیه کرده اند کامل کنند.

مفتخریم اعلام کنیم عضویت در این سرویس برای همه همکاران رایگان بوده و در مراحل ثبت نام، بارگذاری و ویرایش اطلاعات هیچ وجهی دریافت نمی شود.