لیست مقایسه ها x   بستنلیست مقایسه ها خالی است.

درباره ما

  فروشگاه فامیلا كالا با داشتن بیش از بیست سال سابقه در زمینه فروش تخصصی لوازم بزرگ آشپزخانه ء تجهیزات داخلی كابینت ءابزار و یراق٬آلات ساختمانی و نمایندگی اكثر برندهای فعال در این زمینه و با توجه به نیاز روز افزون مشتریان جهت دسترسی راحت تر به اطلاعات كالاهای مورد نیاز خود در شهریور 1393 فروشگاه اینترنتی نیز راه اندازی شد؛ فروشگاه اینترنتی فامیلاکالا با بكار گیری تیم های تخصصی در حوزه های فروش ءماركتینگ ء تامین كالا ءبرنامه نویسی و همچنین واحد مشاوره رایگان مفتخر است تا بتواند گامی هر چند كوچك در جهت رضایت مشتریان خود بر دارد.  

Image title

فروشگاه فامیلاکالا با پوشش طیف گسترده ای از کالاهای بزرگ آشپزخانه و ابزار و یراق آلات موجود در فروشگاه فیزیکی و همچنین ارائه آنها در فروشگاه اینترنتی،کلیه موجودی خود را در چهار گروه کالایی دسته بندی نموده، از جمله:

1- تجهیزات آشپزخانه: کالاهای این گروه از قبیل، هود، سینک، گاز، فر و شیرآلات هستند؛ فامیلاکالا در این گروه دارای نمایندگی فروش برندهای داخلی: اخوان، بیمکث، کن، استیل البرز، داتیس و برندهای خارجی: لتو، فرامکو، میکس، الیکا، زیگما، لامیرا می باشد. 

Image title

2- تجهیزات کابینت: کالاهای این گروه شامل سبدهای ریلی داخل کابینت، تجهیزات اپنی، تجهیزات آویز، آبچک ها و سبدهای سوپر مارکت و نمایندگی برندهای: بهینه، بهسازان، میله، های گلد و ...

Image title


3- ابزار آلات: ابزار آلات تخصصی برقی، نجاری، شارژی و دستی؛ دارای نمایندگی برندهای: بوش، آاِگ، متابو، ماکیتا، رونیکس، توسن، کرون و ایران پتک می باشد.

Image title


4- یراق آلات: در این گروه یراق آلات کابینت از جمله، قفل، لولا و دستگیره موجود میباشد با برندهای: 3آ، ام اچ اچ، ایزو، کالی، کینگ کره، سارو، سیزا و باتیس.

Image title


خدمات نصب و طراحی

در این بخش محیطی جهت آشنایی بیشتر مشتریان با شرکتهای ارائه خدمات نصب و طراحی کابینت فراهم گردیده است.

Image title


مشاوره رایگان

گروه مشاوره تخصصی فامیلاکالا همه روزه در ساعات اداری، آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.

تلفن: 77199875-021